Provaznictví na Újezdě  provazy, lana, sítě   

CENÍK
Ceník provaznických výrobků

Jak je to s tím ceníkem !!

Na vašem webu jsem nenašel ceny !!

Chci nakoupit ale nevím co !

 

To, že na stránkách nemáme ceník produktů víme,  a mrzí nás, že vám tím způsobujeme komplikace. V našem provaznictví se podobně jako například u truhlářů, zabýváme převážně zakázkovou výrobou, jednotný ceník provaznických výrobků není tedy možné zveřejnit, protože by nesl zavádějící informace.

Ceny se odvíjí od velikosti, průměru, pevnosti, množství, barvy nebo provedení, ale třeba i od nepravidelných tvarů, dodatečných úprav, vybraných lemů, spojovacího kotvení nebo přípravy do rámů. Existuje i několik cenových variant pro výrobky certifikované a pro výrobky které budou pouze v soukromí u vás doma, tj. nikoliv na veřejném místě. Ceny jsou jiné i pro produkty které jsou již vyrobené a máme je skladem (jsou levnější), a jiné ceny platí pro produkty které jsou vyráběné na míru dle zadání vás, našeho zákazníka.

Tak abychom vám mohli co nejvíce vyjít vstříc, a abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá, a co ve skutečnosti potřebujete, je nutné, abyste co nejblíže specifikovali vaše požadavky.

Tj. především:

1. o co máte zájem

(ochrannou síť, prolézačku, lano na šplhání, provaz na oběšení apod…… )

2. velikosti a množství

Tj. průměry, délky, velikosti ok, rozměry,

(nejlépe přidat k poptávce obrázek, fotku, jednoduchý náčrtek apod..)

3. pro koho nebo na co bude daný výrobek použit

(je rozdíl jestli chcete ochrannou síť do školky na zábradlí nebo ochrannou síť proti holubům…)

4. doplňující informace

(barvy, požadované pevnosti, přírodní nebo umělý materiál, uzlované nebo bezuzlové varianty, umístění atd atd....)


Pokud nám budete psát email, vždy prosím mějte na paměti, že nejvíce informací získáte přímo osobně na naší podnikové prodejně. Tam si věci osaháte a lépe si představíte jak budou fungovat, a třeba vás napadne i jiné řešení než na jaké jste byli upnuti. Z prodejny odejdete s nějakou představou, kterou je pak dále možné rozvíjet přes elektronickou komunikaci. Po vaší osobní návštěve už ale budou obě strany vědět od čeho se mají odpíchnout. Pokud vaše návštěva u nás v Provaznictí na Újezdě možná není, budeme se snažit vám co nejvíce informací podat nepřímou cestou.

Naše provaznictví je jediné svého druhu, jsme kamennou prodejnou, kde lze věci vidět, osahat si a vyrobit tak jak chcete vy. Formou internetového prodeje se obvykle prodávají věci jednoduché a často nevhodné pro vaše účely. Prosím buďte s námi v kontaktu.

 

Jindřich Bedaň

hlavní provazník

 


Vaše dotazy a poptávky
Jméno a Příjmení :
Telefon:
Email:
Vaše dotazy :